fbpx

Z výsledné částky své refundace mám radost! Byla jsem s Vámi naprosto spokojena. Rychlé jednání, zodpovězení všech otázek, skvělá informovanost o průběhu vyřizování. Já bych nad formuláři seděla dlouhé hodiny a určitě bych je stejně nedokázala vyplnit. V případě další cesty do zahraničí Vaše služby ráda využiji znova, případně všem známým, kamarádům Vaši firmu doporučím. Děkuji Vám!

Jsem rád, že jsem si pro zpracování daňového přiznání pro německý finanční úřad vybral právě společnost FairTaxes4you. Oceňuji hlavně vstřícný přístup a přesné informace, co je potřeba doložit pro zpracování daňového přiznání. Následná refundace zaplacených daní předčila moje očekávání a potrhla moji spokojenost s poskytnutou službou od této společnosti. Za sebe mohu jen doporučit.

S vaší firmou a s jednáním vašich zaměstnanců jsem velmi spokojen. Vždy nápomocní, po telefonu i v emailu profesionální, milí. Výsledek předčil moje představy, čili podtržená jednička :-). S vaší firmou zůstávám nadále ve spojení, zpracováváte pro mě právě další 3 daňová přiznání. Mockrát vám děkuji za úžasný servis! Děkuji za vaši pomoc. Jsem moc rád, že jsem si na zpracování daní vybral právě vás (což byla tenkrát úplně náhoda, na vaši firmu jsem narazil kdesi na Facebooku).

Sme veľmi radi, že sme v tom množstve firiem natrafili práve na túto keď sme potrebovali vyriešiť veci možno trošku aj nad rámec ich bežnej činnosti. Napriek tomu boli ochotní, trpezlivý na všetky naše otázky, komunikacia perfektná a práca este lepšia.Títo ľudia pracujú 24 hodin s obrovskou kopou papierov, s ktorými sme si my nevedeli rady. Určite ich služby využijeme aj v budúcnosti.

Pracujeme v Německu a hledali jsme někoho v rodné řeči, kdo rozumí zahraničním daním. FairTaxes4you můžeme jedině doporučit, rychlá komunikace, dokonalé vysvětlení všech našich dotazů, a hlavně s klientem řeší všechny možnosti pro maximální odpočty daně.

Spolupracujeme s evropskými finančními úřady