fbpx

Rádi spolupracujeme s německými, anglickými, dánskými a nizozemskými překladateli, kteří nám pomáhají s překlady Vašich dokumentů, které následně odesíláme na zahraniční finanční úřady. Vše je uzpůsobeno tak, abyste Vy jako naši klienti měli tento servis již v ceně administrativního poplatku za zpracování daňového přiznání, tedy si neúčtujeme žádné další poplatky za překlady.

Dále spolupracujeme s německými, švýcarskými a dánskými daňovými poradci, bez nich by se náš servis neobešel.

Naším hlavním obchodním partnerem je česká společnost KCF Loyalty Group s.r.o., jež zprostředkovává zaměstnání zdravotnickému personálu v několika evropských zemích jako je Německo, Švýcarsko a Velká Británie.

Pevně věříme, že se řady našich obchodních partnerů rozrostou, brzy Vám nabídneme menší ochutnávku ohlasů klientů společnosti KCF Loyalty Group, kteří již mají za sebou podání svého zahraničního daňového přiznání a rádi by se s Vámi podělili o svou zkušenost s naším daňovým servisem.

Pokud jste společností, která by ráda svým zaměstnancům poskytla daňový servis pro zpracování zahraničních daní, neváhejte nás kontaktovat. Budoucím partnerům můžeme poskytnout úvodní daňovou konzultaci zdarma a představit provizní systém pro obchodní partnery.

Velmi si vážíme všech našich externistů, kteří s námi spolupracují, protože víme, že šikovní fotografové, grafici, copywriteři, webdevelopeři, SEO specialisti a účetní z nebe nepadají.

Spolupracujeme s evropskými finančními úřady